۰

​آکادمی مهد ​​​​​​​تدبیر

 ​​​​مرکز تخصصی آموزش زبان

ترکــی اسـتانبـولـی

021-68465000

قوانين آكادمي مهد تدبير​​​​​​​


قوانين آموزشی
​​​​​​​_ ​​​​​​​برنامه زمان بندي كلاسها توسط موسسه برنامه ريزي مي شود و روز و ساعت قابل تغيير نمي باشد.
​​​​​​​_ هرگونه كنسلي بايد فقط و فقط از طريق موسسه انجام پذيرد و به هيچ عنوان دانش پذير با استاد و يا بالعکس راساً اقدام نکنند .
_ تشکيل كلاس براي ترم هاي آينده مستلزم به حد نصاب رسيدن دانش پذيران مي باشد. در صورت به حد نصاب نرسيدن كلاس ( زير 5 نفر ) دانش پذيران مي توانند شهريه نفر پنجم را تقبل كنند در غير اينصورت موسسه هيچ مسئوليتي براي تشکيل كلاس براي ترم بعدي ندارد.
_ هر جلسه معادل 90 دقيقه مي باشد غيبت بيش از 3 جلسه در ترم به منزله حذف از آن ترم محسوب ميگردد .
_ دانش پذيران در كلاسهاي خصوصي مي بايست حداقل 10جلسه را شارژ كنند در صورت شارژ 20 جلسه شامل 10 درصد تخفيف مي شوند.
_ بعد از اتمام هر ترم آموزشی از  مطالب تدريس شده آزمون برگزار شده و براي دانش پذيران كسب حداقل نمره 75 از 100 در آزمون پايان ترم جهت ارتقاء به ترم بالاتر الزاميست.
_ فاصله بين شروع ترم جديد ( در صورت به حد نصاب رسيدن) 2 جلسه مي باشد كه در يك جلسه امتحان برگزار مي شود.
_ دانش پذيراني كه در پايان ترم موفق به كسب نمره 98 از 100 گردند، زبان آموز برترمحسوب گشته و از 15 درصد تخفيف ثبت نام در ترم بعدي بهره مند خواهند شد.
_ در صورت عدم حضور و يا تاخير زبان آموز در كلاس درس مورد نظر در جلسه بعدي تدريس نمي گردد.
_ با توجه به اهميت محاسبه تاريخ شروع و پايان كلاسها توسط موسسه، لذا هيچگونه درخواست كنسل كردن كلاس از طرف زبان آموزان پذيرفته نخواهد شد .
_ دانش پذيران موظف هستند قبل از تشکيل كلاس كتاب هماهنگ با كلاس را تهيه نمايند .
_ تمامي اطلاع رساني مربوط به كلاسها از طريق گروههاي واتساپي و يا تلگرامي تشکيل شده از طرف موسسه انجام مي شود و موسسه موظف به تماس مستقيم نمي باشد.
_ طبق تقويم رسمي ، كلاس ها در تعطيلات رسمي برگزار نمي گردد .
_طبق تقويم آموزشي تمامي جلسات جبراني و تعطيلات ترم در طول سال از پيش برنامه ريزي و تعيين شده است و هرگونه تعطيلي غير منتظره بر اثرحوادثي همچون بارش برف، آلودگي شديد هوا و بيماري … متعاقباً از طريق موسسه اطلاع رساني خواهد شد .

_ كنسل كردن كلاس در دوره هاي خصوصي فقط 1 جلسه به ازاي هر 10 جلسه با هماهنگي قبلي حداكثر تا 24 ساعت پيش از شروع كلاس امکانپذير مي باشد (در غير اينصورت به منزله غيبت و كسر از شهريه محسوب مي گردد)
نحوه آموزش در كلاسها طبق سيلابس و متد تعريف شده از سوي كارشناسان آموزشي موسسه مي باشد و دانش پذير محترم ملزم به پيروي از سيستم آموزشي مي باشند.
_آموزشگاه موظف است طي 2 هفته الي 1 ماه پس از ثبت نام زبان آموز كلاس مورد نظر را تشکيل دهد، در غير اين صورت مبلغ دريافت شده به زبان آموز عودت خواهد شد .
_ انجام تمارين كتاب كار به عهده زبان آموز مي باشد .
_ خروج زودهنگام زبان آموز زير 16 سال مي بايست با هماهنگي والدين وي انجام گردد .
_در هر سطح كتاب داستان مربوط به آن تدريس مي شود كه زبان آموزان مي بايست كتاب مورد نظر را خريداري نمايند .

قوانين استرداد شهریه
​​​​​​​
_ چنانچه داوطلب پس از ثبت نام و تا 48 ساعت پيش از آغاز كلاس انصراف دهد ، پس از كسر 3۰ %شهريه دريافت شده ، مابقي مبلغ به ايشان مسترد خواهد شد . در نظر داشته باشيد كه پس از شروع كلاس، شهريه به هيچ وجه مسترد نخواهد شد حتي اگر در كلاس شركت نکرده باشد .
_ استرداد شهريه افراد زير 16 سال، فقط با حضور ولي آنان امکانپذير مي باشد.

قوانين انضباطی
_ رعايت حجاب براي خواهران و رعايت ساير موازين اسلامي، اخلاقي و اجتماعي براي كليه زبا ن آموزان
ممنوعيت استعمال دخانيات در فضاي آموزشگاه ، حضور به موقع و بدون تاخير در كلاس قبل از ورود مدرس ، عدم استفاده از تلفن همراه دركلاس ، رعايت انضباط اخلاقي و حفظ احترام مدرسين و كارمندان موسسه و ساير دانش پذيران ، حفاظت و حراست از وسايل شخصي خود در محيط موسسه ، خودداري از به همراه داشتن وسايل غيرمجاز در محيط آموزشگاه.
_ مراقبت از وسايل شخصي و اهتمام در حفظ و نگهداري اموال و تجهيزات آموزشگاه
 دانش پذیران موظف به خواندن تمامی مطالب فوق و رعایت تمام قوانين موسسه می باشند.​​​​​​​

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش